לשירות לקוחות והזמנות התקשרו

08-671-3242

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודות

חברת אופני יכין נולדה ב- 1994 במטרה לייבא ולשווק בישראל את מותגי הספורט והאופניים האיכותיים והמובילים בעולם.
אופני יכין היא חברה צעירה ודינמית, עם כ- 9 עובדים אשר עובדת עם למעלה מ- 30 קבוצות וחנויות ברחבי ישראל.
אופני יכין פועלת בכמה תחומי פעילות מרכזיים: כול סוגי אופניים, כול הכלים החשמליים, ריצה ותחום טכנולוגית הספורט. אופני יכין היא משווקת בלעדית של המון חברות מובילות בשוק.

חברת אופני יכין רואה את השילוב של שירות, מחירים נוחים לכול כיס,  יצירתיות, חדשנות וטכנולוגיה כמנועים העיקריים של פעילות החברה.
אל מול עולם טכנולוגי ומסחרי המשתנה ללא הרף בקצב מסחרר אנו רואים את היכולת להשתנות, להמציא את עצמנו מחדש תוך שילוב של תהליכים ניהוליים ומשובים בלתי פוסקים ככוח הדחף האמיתי של אופני יכין.
המשימה של אופני יכין היא להעמיד לרשות הלקוחות שלה שירות ברמה בלתי מתפשרת וכלים שיאפשרו להפוך את העבודה ליעילה יותר אופני יכין למנוע של צמיחה והצלחה עסקית, תוך שמירה על קשר אישי והקשבה לצרכי הלקוחות.

חברת אופני יכין מפעילה מרכז לוגיסטי באשקלון הכולל מחסן ומשרדים המפיץ משלוחים למעלה מ- 70 לקוחות בכל רחבי הארץ. המרכז הלוגיסטי מפעיל מרכז תמיכה ומעבדה טכנית העובדת מול החנויות והנותנות שירות ותמיכה טכניים לכל מוצרי החברה.

לחברת אופני יכין מסורת ארוכה של מתן חסויות, תמיכה בספורט, בקבוצות ובספורטאים. אנחנו מאמינים כי הערכים של ספורט, אורח חיים בריא, השגיות, שאיפה להצטיינות ותחרותיות הם חלק בלתי נפרד מעולם החיים שלנו והיסודות שמניעים גם את ההצלחה העסקית. אופני יכין לוקחת בין היתר לוקחת חלק גדול בסדרת מרוצי אשקלון וטריאתלון ילדים, ובשורה של אירועים אחרים.